Aktualne Konkursy / promocje

Sampling w kinach Helios!

Nie ma nic lepszego od dobrych chrupek do chrupania w trakcie seansu. Dlatego aż do 6 listopada w kinach Helios w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Kielcach, Radomiu, Rzeszowie, Starachowicach, Szczecinie oraz we Wrocławiu rozdajemy Non Stopy o smaku ketchupu!
Zabierz swoją paczkę do kina i chrup na całego.

Siema Non Stopowicze! Lecimy z kolejnym KONKURSEM! Tym razem wystarczy kupić 2 paczki Non Stopów w Delikatesach Centrum, zachować paragon i uzupełnić chmurki w komiksie na www.konkursnonstopy.pl. Zgarnijcie jedną z wystrzałowych nagród!
Co tydzień rozdajemy Drona 2.0 Elite Edition, 2 x słuchawki Powerbeats oraz 3 x Ipoda Shuffle!
www.konkursnonstopy.pl

Konkursy / promocje zakończone

Paczka Non Stopów i paczka znajomych to najlepsza kombinacja! W ogólnopolskim konkursie poprosiliśmy fanów naszych chrupek o zdjęcia z ich paczką! Najbardziej kreatywne foty nagrodziliśmy konsolami Xbox, głośnikami Philips i aparatami Fujifilm.

Dla Non Stopów liczy się dobra zabawa! A jak zabawa to tylko przy najlepszej muzyce. Zorganizowaliśmy dwie edycje konkursu Non Stop Music Challenge, w którym zgłaszali się do nas młodzi twórcy. Najlepsi otrzymali wyjątkową nagrodę – nagranie w profesjonalnym studio u boku znanego producenta!